خدمات این سایت به طور کلی در سه شکل اساسی به متقاضیان و علاقمندان گرامی به شرح زیر ارایه می گردد :

الف : مراجعان شخصی و انجام خودارزیابی های روانشناختی : این خدمت شامل گروه ها و نهاد های زیر می گردد :

 1.  مراجعان فردی و شخصی : این گروه به منظور خودارزیابی ، خودشناسی و استعدادیابی به این سایت مراجعه نموده و از آزمون ها و پرسشنامه های آن  به صورت آنلاین استفاده لازم و مطلوب به عمل می آورند .
 2. مدیران و کارشناسان منابع انسانی و روانشناسان صنعتی: تقریبا در کلیه ارزیابی های حوزه منابع انسانی و امور پرسنلی به خصوص در زمان انتخاب و گزینش نیروی انسانی، ارتقا ، توسعه و ... از آزمون های روانشناسی و پرسشنامه ها استفاده به عمل می آید . سایت خودارزیابی حرفه ای، این مهم را به صورت خیلی آسان ، مطمئن و تحت وب برای متولیان این حوزه فراهم نموده است.
 3. مراکز کاریابی و آژانس های شغل یابی : مراکز کاریابی اگر بخواهند علاوه بر انجام عملیات معرفی کارجویان و معرفی آنان به کارفرما ، ارزیابی دقیق تری از ویژگی ها و استعدادهای نسانی کارجویان نیز به دست دهند به راحتی می توانند از ابزارها و آزمون های این سایت استفاده به عمل آورند
 4. دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد و یا دکترا : این دسته دانشجویانی هستند که در مرحله جمع آوری اطلاعات پایان نامه ای خود می باشند برای این منظور کافی است که پرسشنامه خود را در این سایت تغذیه نموده و جمع آوری داده های خود را تحت وب صورت داده و در پایان فایل اکسل داده های خود را دریافت نمایند .
 5. مراکز مشاوره و کلینیک های روانشناسی و روانپزشکی: تقریبا در کلیه این مراکز از آزمون های روانشناسی به منظور تشخیص و مشاوره استفاده به عمل می آید . این سایت با توجه به تغذیه آزمون های بالینی و مشاوره ای مختلف، این امکان را برای ارزیابی و سنجش مراجعان این مراکز به صورت آن لاین فراهم می کند . همچنین این امکان نیز وجود دارد که آزمون و یا پرسشنامه ای خاص به سفارش مرکزی خاص در سایت اضافه و استفاده آن مورد توافق قرار گیرد .
 6. مدارس و دانشگاه ها : به منظور استعدادیابی ،مشاوره و هدایت تحصیلی دانش آموزان و دانشجویان آزمون ها و پرسشنامه های زیادی وجود دارد .تعدادی از این آزمون ها در این سایت تعبیه و قابل استفاده این گروه می باشد .
 7. متولیان انجام تحقیقات و مطالعات اجتماعی و فرهنگی : یکی از مهمترین شیوه های جمع آوری اطلاعات برای تحقیقات اجتماعی و فرهنگی استفاده از پرسشنامه ها و مقیاس های مختلف ارزیابی است . با تغذیه این گونه پرسشنامه ها در سایت خودارزیابی به آسانی می توان داده های مورد نیاز را در سطح جامعه و گروه نمونه جمع آوری نمود و بانک داده ها را به صورت فایل اکسل جهت تحلیل و یا انتقال به سایر نرم افزارها همچمون SPSS و ... تحویل نمود .
 8. متولیان تحقیقات بازار و رفتار مصرف کنندگان : بررسی و مطالعه رفتار و ویژگی های مصرف کنندگان به منظور بخش بندی بازار و همچنین سیاست گذاری و برنامه ریزی تبلغات تجاری، اهمیت و جایگاه ویژه ای در حوزه بازاریابی دارد . برای این منظور سایت خودارزیابی حرفه ای در بخش مربوطه امکان تغذیه انواع پرسشنامه ها و مقیاس های مرتبط به مطالعه بازار و رفتار مصرف کنندگان را فراهم نموده است.
 9. دانشجویان و اساتید روانشناسی و علوم تربیتی و علوم رفتاری و مدیریت : دانشجویان و اساتید رشته های روانشناسی ، علوم تربیتی و علوم رفتاری و مدیریت بیش از سایر رشته ها با مباحث ارزیابی و سنجش های انسانی سر و کار دارند . این سایت می تواند به عنوان یکی از منابع عملی برای درس هایی چون آزمون های روانشناسی و شغلی ، رفتار سازمانی و .... باشد .
 10. مدیران طرح ها و پروژه ها : تیم سازی یکی از مهمترین اقدامات مدیران پروژه ها و طرح ها محسوب می گردد .شناسایی قابلیت ها و شایستگی های منابع انسانی پروژه همواره یکی از عوامل موثر در توفیق و بهره وری پروژه می باشد . سایت خودارزیابی حرفه ای با استفاده از آزمون ها و پرسشنامه های معتبر کمک شایانی در شناسایی شایستگی های انسانی و نهایتا تیم سازی منابع انسانی پروژه ها می نماید .
 11. سایر گروه ها و متقاضیان به تناسب درخواست و نیاز ........

                  (لینک خدمات خودارزیابی)

ب- طرح ریزی و اجرای طرح های مشاوره در حوزه های مدیریت ، منابع انسانی و روانشناسی صنعتی ( لینک خدمات مشاوره)

ج- آموزش کارگاهی و حرفه ای (لینک خدمات آموزشی)

علاقمندان در صورت سوال و یا کسب اطلاعات بیشتر در هر یک از حوزه های فوق می توانند با شماره تلفن 09126449735 تماس حاصل نمایند.

" ارزیابی ، شناخت و توسعه آنلاین "


نگارنده:مدیر سایت
بازدید:3012
آخرین به روزرسانی: 1396/03/26